Shit gets real.

Enne, kui selleni jõuda, et kui riil juba miski on, siis väike ülevaade ka asjast endast.

Nimelt sai mu kevadise Manilas käigu jooksul selgeks, et mind meeleldi oodataks sinna tööle. Pikka mõtlemist meil ei olnud ja teoreetiline “jah” sõna sai antud. Seejärel jäime konkreetset pakkumist ootama. Suurkorporatsiooni värk – asi jäi korralikult venima. Paar kuud möödus, aga lõpuks said asjad kokku lepitud ja viimane nõusolek antud. Asi selge – me kolime Filipiinidele, Manilasse.

Kuna see kõik on õhus olnud juba 4-5 kuud, siis tunduski kogu värk veidi ähmases tulevikus olevat alles. Kuniks nüüdseks on olemas lennupiletid – 3. novembri pealelõunal sätime end Tallinn-Istanbul-Bangkok-Manila lennule. Kohapeal on korter juba ootamas. 28. oktoobril on minu viimane päev Playtechis ja ka Maris lõpetab oma töökohas oktoobri viimase nädalaga. Võiks öelda, et kerge elevus hakkab juba tekkima.

Blogi sai tehtud, et oleks koht, kus mina saaks oma grafomaaniat välja elada, Maris pilte üles panna ja mõlemad siis seda Manila eluolu ja seiklusi kajastada.

—————————————————————————————————-

As there probably will be many readers who don’t understand even a little bit of estonian, then we try to make some short summary in english also. Maybe some posts will be only in english. Maybe. We’ll see how it goes.

Anyway, we have our plane tickets, apartment in Manila is waiting for us and resignation letters are issued. Now the waiting game starts. 28 days till we step on the plane from Tallinn. Interesting times ahead for me and Maris, so this blog is to share pics and our thoughts from the Philippines.

And little sneakpeak to our new home. Grand Soho Makati, unit nr 4001. Yes. It means that it’s on the 40th floor. And it’s a penthouse unit.

unnamed

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s