jalkahooaeg käib

Juba varem on jalkast korduvalt ka juttu olnud. Aga nüüd siis on asi ka vähe tõsisem juba, nimelt hooaeg hakkas – Weekend Football League ’17-’18. Kaks mängu on meil ka juba peetud. Meie = FC Superbad. Ükspäev trenni sõites sattusin mingi suure jalkafännist Uberi-juhi peale. Sain kinnitust, et liiga, kus mängime, ongi riigis tugevuselt teine või kolmas. Sõltuvat arvajast.

Igatahes on liigas olnud ka mõningad muutused võrreldes eelneva aastaga – nimelt peavad kõik võistkonna liikmed olema kohalikud või omama tööviisat, turistiviisaga enam mängida ei või. Meie tiimi puhul tähendas see seda, et eelmisel hooajal kaasa teinud ghanalased enam mängida ei saa. Aga see-eest on tiim siiski küllaltki rahvusvaheline – Eesti, Rootsi, Saksamaa ja Prantsusmaa on esindatud.

Mängudest ka. Kuna meil on võistkonnas 2 väravavahti, siis enne esimest mängu leppisime kokku, et mängime pool ja pool. Patrick alustas, mina mängisin teise poolaja. kumbki väravat sisse ei lasknud (tööd oli minul oluliselt rohkem). Ründajad suutsid ühe ära lüüa, seega 1-0 ja hooaja esimene võit oli olemas.

Teine mäng oli juba vähe tugevama vastase vastu. Mängu alustasin seekord mina ja Patrick pidi mängima teise poolaja. Aga kuna esimene poolaeg läks mul päris hästi ja juhtisime 1:0 ja võis arvata, et teine poolaeg tuleb töisem, siis lükati mind ka teiseks poolajaks mängu. 10min enne lõppu siiski kahjuks õnnestus vastastel viigistada ja 1:1 lõppseisuks jäigi.

Ja kui kedagi peaks huvitama, siis stiilinäiteks ka 10minutit esimese mängu algusest.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s